Narghilè - El Bomber, Moto
Codice: 3692_en_it.png?61f2d07c)
_en_it.png?6175bf2e)

Prodotti correlati
Descrizione dettagliata del prodotto
MOTO is a new hookah model in the RACING line from the EL BOMBER brand.
The MOTO hookah is for those who want to breathe freedom, who love to drive their own lives, for those who appreciate the power of torque.
Careful design down to the smallest details to express the aesthetics of the motorcycle and the road: the sleeve is in the style of an exhaust pipe, the heart - a sports bike with an aggressive pattern, the plate design inspired by a brake disc and a motorcycle star.
MOTO is your desire for freedom in every cubic centimeter.
The hookah is compatible with any larger size base.
The image shown is for illustration purposes only.
In the «Additional parameters» section you can find out if the packaging includes a base, hose, mouthpiece or other accessories.
Cleaning: warm water + brush.
It is not recommended to clean the hookah with any cleaning agents. Using chemicals may damage the decorative elements or leave colored stains on various parts of the hookah.
Parametri aggiuntivi
| Categoria: | Narghilè medi (40-60cm) |
|---|---|
| EAN: | 3692 |
| Colore: | silver |
| Tipo: | luxury |
| Dimensioni: | 40-60cm |
| Materiale decorativo: | aluminium |
| Tipo di connessione: | plug |
| Base: | no |
| Bowl: | no |
| Mouthpiece: | included |
| Hose: | included |
| Diffuser: | included |
| Grommet for base: | included |
| Grommet for bowl: | included |
| Inner shaft diameter: | 11mm |
| Height: | 48cm |
Valutazione del prodotto
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!
Discussione
Sii il primo a inserire un articolo in questa voce!

Russian manufacturer of designer hookahs.
